OFERTA SPRZEDAŻY

Osiedle BDB Development - "Ustanów Bukowa" położone w Ustanowie koło Zalesia Górnego, w Otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, 100 m od granicy samego Parku.

 Autorzy projektu - Bulanda&Mucha Architekci, laureaci Honorowej Nagrody SARP za rok 2015.

Oferujemy:

 - dwukondygnacyjne domy bliźniaczych typ A i B  w cenie od 545.000,- zł na działkach  ok.550 m2.

 - budowane na zamówienie luksusowe, parterowe domy wolnostojące typ C oraz C+  na działkach 1.200 m2. Naprawdę wyjątkowo funkcjonalne i ładne domy. Termin wykonania ok. ośmiu miesięcy. Aktualnie budowany jest jeden typu C w cenie 790.000 zł - istnieje możliwość jego zarezerwowania z terminem oddania na wiosnę 2020.

                               

 Wiele domów już gotowych a spośród nich znaczna część sprzedana i zamieszkana. 

 

Niewygórowane ceny, nieszablonowa architektura, funkcjonalne rozplanowanie pomieszczeń i ich znakomite doświetlenie, pergole i tarasy, dobra jakość wykonania, materiały o bardzo dobrych parametrach izolacyjnych i estetycznych są atutami naszej inwestycji. Jesteśmy przekonani, że w kategorii jakości do ceny jesteśmy zdecydowanie konkurencyjni.

 

Ustanów i Zalesie Górne i ich dobra infrastruktura usługowa (sklepy, szkoły, przedszkola, apteka, przychodnia, poczta, bliskość terenów rekreacyjnych) oraz rozpoczęty w tym roku gruntowny remont pobliskiej linii kolejowej a także proces inwestycji tzw. Puławskiej-bis (S7) czynią z naszej lokalizacji atrakcyjne miejsce dla tych, którzy chcieliby połączyć przyjemność mieszkania poza miastem z korzyściami wynikającymi z jego sąsiedztwa. 

 

 Wszystkich zainteresowanych zakupem, zapraszamy do kontaktu. Domy można zwiedzać po wcześniejszym umówieniu wizyty. Zapraszamy również w weekendy. 

 

Jeśli masz ochotę zajrzeć dalej - szukaj informacji  na odpowiednich zakładkach.

 

3 trawniki (1 of 2).jpg