O INWESTYCJI

BDB Development z przyjemnością zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży ostatnich domów w kompleksie domów jednorodzinnych o nazwie Ustanów Bukowa położonym w Otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, tuż przy granicy samego Parku. Budowa osiedla została zakończona.

Projekt autorstwa jednej z najbardziej  renomowanych warszawskich pracowni architektonicznych Bulanda&Mucha Architekci, laureatów Honorowej Nagrody SARP za rok 2015.

 Atrakcyjne domy bliźniacze oraz  parterowe domy wolnostojące.. Mamy nadzieję, że piękne miejsce, bardzo dobra architektura, niewygórowane ceny, funkcjonalne rozplanowanie pomieszczeń i ich znakomite doświetlenie, dobra jakość wykonania, materiały o dobrych parametrach izolacyjnych i estetycznych są  atutami naszej inwestycji. Być może znajdziecie Państwo inwestycje o niższej cenie za m2 ale jesteśmy przekonani, że w kategorii jakości do ceny jesteśmy zdecydowanie konkurencyjni.

 

Dynamicznie rozwijający się Ustanów i znane Zalesie Górne, ich dobra infrastruktura usługowa (sklepy, szkoły, przedszkola, apteka, przychodnia, poczta, bliskość terenów rekreacyjnych) czynią już teraz z naszej lokalizacji atrakcyjne miejsce dla tych, którzy chcieliby połączyć przyjemność mieszkania poza miastem z korzyściami wynikającymi z jego sąsiedztwa. Dodatkowo jej atrakcyjność podniesie ustalone na rok 2022 zakończenie budowy drogi ekspresowej S7, tzw. Puławskiej-bis (S7). Wówczas 13 km do węzła Złotokłos będziemy jechali około 10 minut. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z przedstawionymi na tej stronie materiałami informacyjnymi, a po uprzednim umówieniu się, do osobistych wizyt na terenie osiedla. Zapraszamy również w weekendy.

Chętnie odpowiemy też na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.